Suomeksi Eesti keeles English
tausta

Synkkä Syysunelma 2020


Ilmoittautuneet

Alla lista ilmoittautuneista. Listaa pyritään päivittämään aktiivisesti.
Tilitietoja tutkaillaan harvemmin eli elä hämmästy merkintää "maksu pending": voipi tarkoittaa, jottei osanottomaksua ole tosiaan maksettu, mutta yhtä hyvin tai jopa todennäköisemmin sitä, ettei arvon kilpailunjohtajamme ole vaivautunut asiaa tarkistamaan; tämä siis tarkentuu pikku hiljaa kilpailun lähetessä...

Ilmoittautuneet as per 26.10.2020 / 78 kpl (***)

50 km Tossu

Kenokefalos: Jukka Nyblom, Mikko Mutka, Pekka Parviainen
Invaasio 1: Kristian Taipale
Invaasio 2: Taneli Salo
Turvonneet Naamarit: Hannu Hooman
Invaasio 3: Eppu Halmesaari
ACO: Anders Colliander
Invaasio 4: Juhani Pennanen
Nälässä pidetyt: Jesse Luhti, Juhani Luhti, Toni Luhti
Vesilintu: Olli Tala
Kivunsiirtofirma V: Ville Pekkinen
Kivunsiirtofirma T: Tiia Keltamäki
Kivunsiirtofirma L: Lassi Heinilä
Kivunsiirtofirma J: Jani Ruohola
Kivunsiirtofirma R: Joona Rajamäki (maksu pending)
Porin TrailiRusinat: Reija Leeve, Tiina Mäkelä
Oulunkylän Hirvi: Johan Finell
Invaasio 5: Pietari Ripatti
Into the Wild: Anna Zhidkova, Masha Lomakina, Ulka
Nipsut 2/3: Aino Ojanen, Sanni Rantanen
Ruissalon Runnojat: Mikko Räsänen, Anna Salmi (maksu pending)
Svantepolkin aseenkantaja: Pontus Backlund
Umpimähkään: Marko Martikainen (maksu pending)
Tolkku Boys Turku: Kimmo Jalonen (maksu pending)
Åitpösm Åstpmo: Samu Nisula (maksu pending)
Metsamoamme: Samuli Ketola, Toni Koski (maksu pending)

100 km Tossu

Vinkkis sytyttää: Kimmo Kaario
Ihmenainen: Anne Kiljunen
MK: Mika Kotilainen
Lupus Extreme: Janne Snellman
Urjalan taikayö: Joonas Ahola
Team Electrofit: Simo-Viljami Ojanen
Team Duro: Antti Pasanen
Team Rahola: Laura Petäjämäki (maksu pending)

150 km Tossu

MikäTöykeys!?: Hannes Pasanen
Team Duro: Tuomas Maisala

50 km Pyörä

Eksymä: Timo Raudus
Fakiiri mattoineen: Jaakko Riikonen
Kiimajoen Kihot: Tomi Mäkinen
Sikakorven Sisu: Jarmo Launonen
Neliveto: Veikko Tolvanen
Yön Valo: Kalle Ahlqvist
Eksynyt Lammas: Eero Ahlqvist)
Iku-Turo: Vesa Ahlqvist
Kai Se On Pakko: Laura Kivineva, Lauri Saarelma
JaBi: Jari Birling

100 km Pyörä

Humiran Kellut: Vesa Vuori
Kymijoen Kyynel Mielikki: Sanna Karjalainen
Nikinmäen Kyynel Parta: Markku Tikkanen
Kymijoen Kyynel Tapio: Tommi Manninen (maksu pending)
Lahen Laiska: Antti Nousiainen
TERHI-TEAM: Niko Toimela (maksu pending)
Karsu Vintage: Olli-Pekka Holttinen (maksu pending)
Muurlan Vihuri: Elsi Helenius, Harri Laaksonen (maksu pending)

150 km Pyörä

Eräjormat: Kristian Myllymäki, Hannu Koimäki
Bastvik Express: Pasi Laaksonen
Multihuurut: Markus Rinkinen
Vuorenpeikko: Asmo Vuorenpää
Peräkylän Ponnistus: Pohjan Tähti (maksu pending)
Raivojuoksijat: Lakeuden Karpaasi (maksu pending)
Peräkylän Ponnistus: Eka Vekara (maksu pending)
b00t: Lauri Alakuijala
Jänikset, nuo metsiemme jästipäät: Marko Konttinen (maksu pending)
Kollen Naukaus: Tor-Björn Suurholma (maksu pending)
Taka-Hikiän Tunarit: Jari Salo, Poromies


*** Huom: postiäänet saattavat hämätä lukuja siinä missä USAn presidentin vaaleissakin!

 

Suunnittelu ja toteutus: Lintukylän Kurko, Tampereen Ilves ja Suinulan Teräsmies